valentino4

A couple of days ago you could see a photo of my Instagram with a red dustbag saying Valentino. Ever since I saw the rockstud collection, I fell in love. Craving for a bag for a year now, I am more than happy to say, that I finally own one, from Coltorti. I have to say that I like the bag in all colours, but this one the most.

Je to už něco přes rok, co Valentino přišlo s jejich Rockstud kolekcí, do které jsem se hned od začátku zamilovala. Minulý rok jsem k narozeninám dostala Rockstud lodičky a tento týden mi přibyl další kousek z jejich pocvokované kolekce, tentokrát z eshopu Coltorti. Po kabelkce jsem toužila už delší dobu a poměrně dlouho jsem se rozhodovala mezi několika tvary a barvami. Se svojí volbou jsem víc jak spokojená a už se nemůžu dočkat až Vám jí ukážu v outfitu!

valentino0

As said before, the bag is from e-shop Coltorti. They have two locations worldwide - in Miami and in Milano. They sell a lot of designers items - not only bags, but also clothes, shoes and accessories from brands like Valentino, Proenza Schouler, Saint Laurent, etc. Because the have two stores worldwide, my bag was shipped from Italy, so I didn’t have to pay any taxes or duties! The shipping was about 7 working days.

Jak jsem už zmínila na začátku, kabelku mám z eshopu Coltorti. Po světě mají celkem dva kamenné obchody - a to na Miami a v Miláně, což mi přijde super, protože díky tomu, že mi kabelku poslali z Itálie, jsem nemusela doplácet clo ani daň. Specializují se hlavně na prodej designérských kousků - nejen kabelek, ale i bot, oblečení a doplňků, od značek jako je Valentino, Saint Larent, Jimmy Choo, Proenza Schouler atd. Doručení jim trvalo cca. 7 pracovních dní. 

valentino2

Valentino Rockstud Small Double Handle bag

valentino

If you are craving for a designer piece, definitely check them out. If you use the code "VOGUEHAUS", you'll receive
15% off your order (valid till June, 15th)! Happy shopping!

Pokud si zrovna plánujete nějaký designérský kousek pořídit, určitě se na Coltorti podívejte. Navíc pokud při objednávce zadáte kód "VOGUEHAUS", dostanete 15% slevu! (platí do 15.června). Tak hezké nákupy!

Special thanks to Coltorti