On Wednesday, me and Ejvi, went together to Warsaw. We were both picked to shoot something very special for the jewelry brand Pandora. The brand also picked two bloggers from Poland and two from Romania to take part. I am not able to show you more from the project, but I will show you the result, for sure, in September.We stayed in the capital of Poland only two days, we really enjoyed the whole trip and here some snapshots I took during our stay!

Ve středu jsme s Ejvi letěly do Varšavy. Pandora si nás vybrala na natáčení jednoho projektu, které bylo právě v Polsku. Už se nemůžu dočkat až Vám ukážu výsledek natáčení! Kromě nás byly vybrané také dvě bloggerky z Polska a dvě z Rumunska. Ve Varšavě jsme byly sice jenom dva dny, ale moc jsme si to tam užily a dneska mám pro Vás pár fotek, které jsem tam pořídila! Předem upozorňuji, že jsme tam jely natáčet, takže z města jsme toho bohužel moc nestihly.Our flight was around 1 pm, so we arrived in Warsaw around 3 pm. We checked in at our hotel, grabbed some food in the hotel restaurant and because we had some free time, we took a walk around the Old Town. In the evening we had fittings for the shoot and a dinner after that, where we met all of the girls and the whole team!

Z Prahy jsme odlétaly kolem jedné hodiny a do hotelu jsme dorazili chvíli po třetí. Hned jsme se ubytovaly, zašly na jídlo a jelikož jsme měly ještě chvíli čas, šly jsme se podívat po okolí hotelu (Staré Město). Večer jsme pak měly fitting oblečení na natáčení a hned potom večeři, kde jsme se seznámily s dalšími bloggerkami a celým týmem.The main plan on Thursday was the shooting. We had different roles and different scenes to shoot. All of the girls went to the set on 6.30 am and me, as the only one, at 11 am. In the morning I went to Hard Rock Cafe (because my mom collects shirts from all over the world) and accidentally bumped into a shopping mall with Topshop, Zara Home or Victoria's Secret. I was really surprised how many stores Warsaw have! After that I was picked at the hotel and went to the set. I was shooting till 5 pm. We both went straight to hotel and relaxed in the pool. In the evening we had last dinner together and celebrated the shoot.

Hlavním bodem programu ve čtvrtek bylo natáčení. Natáčely jsme různé scény, proto jsme měly i rozdílné časy, kdy jsme musely být na setu. Všechny bloggerky jely na set už ráno, v půl sedmé, jenom já jsem tam měla být až na jedenáctou. Proto jsem si přivstala a před natáčením jela do Hard Rock Cafe (odkud vždycky přijedu tričko do sbírky). U Hard Rocku jsem narazila na nákupní centrum - s Topshopem, New Lookem, Victora's Secret, apod. Byla jsem opravdu překvapená, kolik je obchodů ve Varšavě a hlavně, že mají mnohem větší výběr než u nás! Před polednem jsem pak dorazila na set a natáčela až do pěti. Hned po natáčení jsme s Ejvi jely na hotel a relaxovaly v bazéně, Večer jsme pak měly (poslední) společnou večeři a oslavily celý projekt!Our flight on Friday was in the noon, so we managed to get a breakfast and went straight to the airport. The whole project is an incredible experience and I am so lucky I could be a part of it! Also what really surprised me was Warsaw. The city is historical, has really beautiful buildings and shopping there is heaven! So I hope you enjoyed my photos and here is one outfit from Friday!

V pátek jsme odlétaly dopoledne, takže jsme se nasnídaly a pak jely rovnou na letiště. Celá zkušenost s natáčením byla skvělým zážitkem a moc si vážím toho, že jsem tuhle příležitost měla právě já. Také mě překvapilo Varšava - je to opravdu hezké město, mají plno krásných historických budov (které jsem viděly jen z taxíku) a dá se tam opravdu dobře nakoupit! Tak doufám, že se Vám fotky líbily a tady je ještě jeden outfit:


I am wearing:
Weill shirt via Gasmy (here)
Topshop shorts (here)
Asos heels (similar)
Celine bag (similar)
Ray Ban sunglasses (similar)
Triwa watch (similar)
(most) photos shot with Olympus Pen / photos of me shot by Ejvi