Me and my friend Christienee spend the weekend in Berlin. We went there for a summer getaway, just to check the stores and grab some drinks. Today I would like to show you some pictures I have taken during our stay, so I hope you will enjoy them!

Na víkend jsme s kamrádkou (Christienee, kterou určitě znáte z Instagramu) vyrazily do Berlína. Jely jsme spíš jenom na takový menší výlet za nákupy - obě jsme tam byly už poněkalité, takže jsme většinu památek už viděly. Tady je pár fotek toho, kde jsme bydlely, kde jsme nakupovaly a co jsme navštívily! Kromě mého foťáku jsem s sebou měla i Olympus PEN. Musím říct, že foťák mě opravdu mile překvapil a jak fotí můžete vidět na pár fotkách, pokud budete pokračovat ve čtení!
We had the opportunity to stay at the amazing Gorki Apartments. Located in the heart of Berlin Cafe, the "hotel" offers several apartment fully furnished. It was my first stay in an apartment in a city like Berlin and I can only recommend it! The Gorki apartments are big enough and offer everything you need - including dishes and a balcony! The personal is really helpful and friendly too, so to me it was five out of five stars!

První noc jsme byly ubytované v Gorki Apartments. Jedná se o trochu jiný typ "hotelu" - nabízí totiž kompletně vybavené apartmány. Já jsem byla takhle ve městě v apartmánu poprvé a musím říct, že jsem byla velice příjemně překvapená. Personál byl příjemný, apartmán velký (jako můj vlastní byt) a hlavně mi přišlo super, že jsme měly i vlastní balkon - který byl na večerní posezení jako dělaný. Gorki Apartments jsou ještě v "kavárnové čtvrti", takže pokud někdy budete hledat apartmán (nebo ubytování) v Berlíně, určitě se na ně podívejte, za mě to je pět z pěti hvězdiček!


Special thanks to  Gorki Apartments