papayafilms_pandora_foto_hryciow-9457

A couple of weeks ago I already told you here, that I was off to shoot something very special with the brand Pandora and today you can see the project yourself. Me and 5 other bloggers were shooting a commercial for the brand and each of us had a "different style". Mine was boho, so you can find me in a lace dress, fedora hat and ankle boots. The jewerly collection is unique, just like our individual stlye. Shooting with Pandora was an amazing experience and I am so happy I could be part of it. You can find the whole video here.

Před pár týdny jsem Vám už (tady) na blogu říkala, že jsem letěla do Polska natáčet speciální projekt pro podzimní kolekci Pandory. No a dneska můžete konečně vidět výsledek! Video jsem natáčela společně s dalšími 5 bloggerkami (celkem jsme byly 2 z ČR, 2 z Polska, 2 z Rumuska) a každá z nás byla oblečená do jiného stylu, který je unikátní jako kolekce sama. Mě můžete vidět ve stylu boho - krajkových šatech, klobouku a kotníkových kozačkách. Celé natáčení a návštěva Varšavy bylo neuvěřitelným zážitkem - no a víc najdete už tady.

papayafilms_pandora_foto_hryciow-9573 papayafilms_pandora_foto_hryciow-9498 papayafilms_pandora_foto_hryciow-9459
papayafilms_pandora_foto_hryciow-9750 papayafilms_pandora_foto_hryciow-9683 papayafilms_pandora_foto_hryciow-9403 papayafilms_pandora_foto_hryciow-9428
papayafilms_pandora_foto_hryciow-9388 papayafilms_pandora_foto_hryciow-9763 papayafilms_pandora_foto_hryciow-9745

Shot by Papaya Films