CURRENT WISHLIST

Saturday, October 24, 2015

NEW IN: SAINT LAURENT BAG

DSC_0857

After having my Celine Mini Luggage for a very very long time, taking it everywhere and not having it in the best condition after all the years, I thought that it was time to get a new everyday bag - black, with golden details, and big enough to fit all of my things, like my notebook, camera, wallet, diary and phone. Find a bag that I would be able to fit all of this in it wasn't easy, but I managed to find one, which I really love - Saint Laurent from Coltorti Boutique

Posledních pár let byla mojí "everyday" kabelkou Celine Mini Luggage. Tu už teď mám ale už několik let a je to na ní poměrně dost znát. Proto jsem se rozhodla, že je čas si pořídit novou kabelku, která bude ideální na každodenní nošení a do které se vejde všechno, co potřebuji (foťák, notebook, mobil, peněženka). Nakonec jsem se rozhodla pro tohodle černého Saint Laurena, který mi přišel z  Coltorti Boutique.

DSC_0766


DSC_0830

The store is a European store, so you don't have to pay any extra taxes or charges. They sell a lot of brands like Valentino, Fendi, Michael Kors or Stella McCartney. And the good news? You can get your order 20% off when using the code VOGUEHAUS! So happy shopping!

Coltorti má ve světě 3 obchody (Itálie a Miami). Svoje zásilky posílá ale z Itálie, tudíž se nemusíte bát, že byste dopláceli DPH nebo clo. Na stránkách najdete značky jako Valentino, Fendi, Michael Kors nebo Stella McCartney. No a pokud plánujete koupi nějakého designerského kousku, můžete ušetřit 20% s kódem VOGUEHAUS, který platí na všechno zboží!

DSC_0849

Special thanks to Coltorti Boutique

author image

About the author:

Barbora Ondrackova, a personal style blogger, fashion lover and traveler. Welcome to Vogue Haus!

Let's connect!

19 comments

 1. I'm so in love with Saint Laurent bags at the moment. Yours is amazing! Too bad Coltorti Boutique didn't have Cassandre with tassel, that - 20 % would had been great help. :)
  - Lilja, www.styleinterrupted.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Gorgeous bag!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Krásna! Hned by som ju brala, dá sa kombinovať fakt s čímkoľvek :)

  http://nicolland.blogspot.sk

  ReplyDelete
 4. tak táto Celilne určite nenahradí. ale keď to je vrámci spolupráce,kto by to nebral, všakže :)

  ReplyDelete
 5. je opravdu moc pěkná.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  ReplyDelete
 6. Asi budu jediná, ale tuhle kabelku bych si nevybrala... Zbytek tvojí kabelkové sbírky ale obdivuji do posledního kousku :), Nechceš zase udělat nějaký souhrný post? Od posledního se ti hodně rozrostla :)

  ReplyDelete
 7. zajímavá kabelka :) těším se na outfit s ní .)

  Puntíkatý Blog

  ReplyDelete
 8. Je krásná, ale za ty peníze bych si ji nekoupila. Já raději Celine :)

  Style Solution

  ReplyDelete
 9. Skvělá kabelka, mě se moc líbí, ale tvoje šedá Sain Lauren se mi líbí víc, ikdyž věřím, že tahle je o něco prostornější :-)

  Klára
  NARA blog
  www.natalieklara.blogspot.cz

  ReplyDelete
 10. Barco nasla jsem instagram : perfectionist_TR jsou tam tve fotky, je tvuj, nebo ti je nekdo "krade" ?;) (jen aby jsi o tom vedela)

  ReplyDelete
 11. tá kabelka nemá chybu! aj by som hned takú brala

  http://miskaholla.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 12. Simply gorgeous!

  huemonochrome.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. ta je fakt nádherná, ze všech tvých kabelek se mi líbí právě tato

  ReplyDelete

THANK YOU FOR YOUR COMMENTS! - DĚKUJI VÁM VŠEM ZA KOMENTÁŘ!