IMG_1222

The perfect dress, the perfect location, the perfect perfume. This is how I would describe these photos. Me and Tereza got to the Prague Castle to shoot this story with this incredible view. Looking at these pictures made me realize, how beautiful and historical Prague really is and how lucky I am to see the city so often. As you can see, I am wearing the most gorgeous black dress by Gucci and my favourite Chanel bag. For this occasion I had the opportunity to try the new perfume by Calvin Klein - Eternity Now. The perfume comes for both genders, male and female. The women one is really fresh and flowery. 

Dnešní fotky jsou kombinací těch perfetních šatů, perfetkní lokace a perfetkního parfému. S Terkou jsme je fotily u Pražského Hradu, kde je krásný výhled na celou Prahu. Cestuji často a už jsem pár měst viděla, ale Praha patří k těm nejkrásnějším. Jak už jste mohli vidět na Instagramu, na sobě mám malé černé od Gucciho, kozačky Salvatore Ferragamo a kabelku Chanel. Už před tím, než jsme fotky fotily, jsem měla příležitost vyzkoušet nový parfém od Calvina Kleina - Eternity now, který je dělaný jak pro dámy, tak pro muže. Dámská vůně je květinová, orientální a osvěžující. Hodí se jak na každodenní nošení, tak i na večer - třeba na společenské akce. Super mi přijde i velikost lahvičky - vejde se i do menších kabelek. 
Pokud byste chtěli i Vy parfém otestovat na vlastní kůži, máte teď jedinečnou příležitost! Na Instagramu a Facebooku běží totiž soutěž o 60 miniaturek parfému! Jediné, co musíte udělat, je vytvořit si vlastní video (takové, jaké vidíte tady u mě - vytvořit si ho můžete zde) a sdílet ho na svém instagramovém a facebookovém profilu s hashtagy #foreverstartsnow a #cosmocz. Hodnotit se bude především originalita, tak si nezapomeňte s videem vyhrát! 

video
IMG_1301
IMG_1204 IMG_1152 IMG_1341 IMG_1234 IMG_1069 IMG_1320 IMG_0947 IMG_1432 IMG_1501 IMG_1265
IMG_1085 DSC_0092


I am wearing:
Gucci dress via Gasmy (here) - 20% with code BLOGGER20
Salvatore Ferragamo boots via Gasmy (here)
Chanel bag (similar)
Celine sunglasses (similar)
Marc Jacobs watch (similar)
Michael Kors bracelet (similar)