DSC_2121.2

It's been weeks, maybe months, that I was crushing on this Chloé bag. I've seen this one all over the internet and somehow I couldn't stop thinking about it. When I was in Milan, I was deciding whether I should get myself a new Chanel or Chloé bag. In the end I went for the Chanel one, but then I made the big mistake - I went to the La Rinascente, which is a luxury department store just next to Duomo, where you can find brands like Louis Vuitton, Givenchy, Saint Laurent, Gucci and of course, also Chloé. I saw there this beauty and I knew that I wanted to buy it.

Už pár měsíců jsem pokoukávala po Faye bag od Chloé. Na Instagramu a blogách obecně jsem jí vídala často a tak nějak jsem jí nemohla pustit z hlavy. Do Milána jsem letěla s tím, že si tam chci pořídit novou kabelku. Světlou. A prostě tak trochu něco, co ještě ve sbírce nemám. Na wishlistu jsem měla pár kousků, ale ve finále jsem se rozhodovola mezi Chanelem a Chloé. Nakonec jsem zvolila Chanel, ale přesto se i tak šla do Chloé podívat. Byla jsem totiž v obchodním domě La Rinascente (který se nachází hned u Duomo), protože jsem se chtěla podívat do jejich restaurace v 7.patře, kde je opravdu nádherný výhled na celé náměstí s Duomem. Ve vevnitř najdete spoustu luxusních značek, například Louis Vuitton, Dior, Givenchy nebo Gucci, tam mají právě i Chloé. Do Faye jsem se hned zamilovala a rozhodla si udělat radost za zvládnuté zkoušky.

DSC_2147

I decided to go for the light grey colour, which to me is the one the most beautiful and unique on the Faye. I also got myself a little charm from Chloé, the letter "B", which you could have already seen in my last post. I really love the bag, the size is perfect and so the shape! So how do you like my new baby?

V obchodě jsem váhala nad několika barvami. Nejvíce se mi líbila béžová, hnědá a tahle světle šedá. Nakonec jsem se rozhodla pro světle šedou, ve které se mi Faye líbí nejvíce. Kromě kabelky jsem si v Chloé pořídila i přívěšek na kabelku, a to písmeno "B", které jste mohli vidět už v minulém postu. Faye mi vyhovuje i velikostí (medium). Do kabelky se vejdou všechny důležité věci a také je super, že se dá nosit přes rameno i jako psaníčko. Tak jak se Vám líbí?

DSC_2131

Chloé Faye bag in grey

SHOP MY CHLOÉ FAVOURITES