Bez názvu
Whistles knit (here) / Cartier bracelets / Topshop jeans (here) / Gucci wallet (here) / Dior pumps / Dior bag (here) / Jimmy Choo sunglasses (here) / Topshop coat (here) / Dior earrings  Dior cosmetics / Dior book / Manolo Blahnik heels (here)

With a new month here, I have also a couple of new things on my mind. As every month, today I decided to share with you some items, which are currently on my radar and which I would love to get! I am in London now and I am off to Paris next week, so I think I might do some shopping while in UK and France! Definitely let me know what do you think about my wishlist and also comment what's on yours!

S příchodem dubna jsem si obnovila svůj wishlist a jako každý měsíc, i v dubnu bych Vám chtěla ukázat, co se mi líbí a co mám na svém "radaru". Jak asi víte, momentálně jsem v Londýně a za týden se chystám do Paříže. V zahraniční obecně nakupuji vždycky o něco víc. Dneska tedy o tom, co mám na svém wishlistu! Určitě mi dejte vědět, co se Vám líbí a co na svém wishlistu máte Vy!Topshop sweater (here) / Christian Dior book / Hermes bracelet (here) / Dior eyeshadow (here) / Gucci bag (here) / Topshop jeans (here) / Casetify case (here) / Cartier earrings (here) / Topshop boots (here) / Cartier necklace (here) / Kiomi blazer (here) / Valentino bag (here

Bez názvu12
Ray Ban sunglasses (here) / River Island coat (here) / Topshop jeans (here) / Givenchy boots (here) / Prada bag (here) / Joseph sweater (here) / Cartier rings / River Island jacket (here) / Gucci belt (here) / Louis Vuitton case (here) / Cartier earrings (here)