Wednesday, May 6, 2020

MY SUMMER WISHLIST

wishes


Alo Yoga sweatshirt (similar) / Alexander McQueen sneakers (similar) / Dior Capture Youth (similar) / Alo Yoga sweatpants (similar) / Dior bra (similar) / Hermes flats (similar) / Dior book (similar) / Jessica Cosmetics nail polish (similar) / Miraval wine (similar) / Louis Vuitton shirt (similar) / Cartier ring (similar) / Hermes blanket (similar

Good afternoon everyone! I hope you are all doing well. Today I've got a post for you about some things which I currently on my mind which I would like to purchase. I am currently into the loungewear a lot and started working out, so I would also like to extend my working out clothes collection. My birthday is also coming in a month so I am also thinking about getting myself from myself! So, what do you think about my selection?

Krásné odpoledne všem! Doufám, že se máte dobře. Dneska mám pro Vás takový menší wishlist s věcmi, které se mi teď líbí. Zamilovala jsem si tepláky a mikiny a také jsem začala cvičit - takže koukám po věcech, které bych si pořídila. Zároveň se mi blíží narozeniny, takže samozřejmě také plánuji si koupit něco "ode mně pro mě". Tak jak se Vám líbí můj výběr?


wishes2
Balmain blazer (similar) / Manolo Blahnik heels (here) / Retrofete dress (similar) / Laduree cake (here) / Louis Vuitton bag (similar) / Agent Provocateur underwear (similar) / Max Mara pants (similar) / Dior lip gloss (here) / Jessica Cosmetics nail polish (here) / Cartier bracelet (similar) / Cartier necklace (similar) / Hermes blanket (similarSHARE:

2 comments

THANK YOU FOR YOUR COMMENTS! - DĚKUJI VÁM VŠEM ZA KOMENTÁŘ!

Blogger Template Created by pipdig