CURRENT WISHLIST

Tuesday, February 28, 2012

instagram life


Hello loves!

Today I am updating with some picts from my Instagram account! If you wanna follow me, it´ Fashioninmysoul! Well, these photos are showing you my activies in last days, so I hope you will like it!
As I told you, I have no holiday anymore and I am a bit busy with my school, but I´ve been through harder times before, so it could be worst. On friday I will go to Ikea for a chair to my desk and it is the last part of my room that I need. Then my room will be perfect, so I hope it will look nice! Also, I will go shopping a little bit, I guess. So, let´s see if I´ll get something nice or not. I am still waiting for the package with clothes I ordered, but I will make a post once I´ll get them! Don´t forget to check new pieces I added to my closet shop HERE!

Dnešní post je o obrázcích z Instagramu. Strašně jsem si tudle aplikaci zamilovala a je to jeden z důvodů, proč miluji iPhone. Jestli chcete se mnou zůstat v kontaktu právě na Instgramu, najdete mě tam pod jménem Fashioninmysoul! Na obrázcích můžete vidět, co jsem právě dělala v poslední době, tak doufám, že se Vám budou líbit! Mám nějakou práci do školy, ale mohlo by to být i horší, takže si nestěžuji. Zatím. V pátek se chystám do Ikey pro židli k psacímu stolu a to je posledním kouskem, který mi chybí v pokoji, aby byl perfektní, takže doufám, že nějakou seženu! Taky bych se měla vydat na nějaké nákupy, tak snad něco nakoupím. Stále čekám na balíček s věcmi, které jsem si objednala přes internet, ale jakmile ho dostanu, určitě udělám nějaký ten post! Nezapomeňte se mrknout na věci, které jsem nedávno přidala do svého "Closet shopu" tady!
author image

About the author:

Barbora Ondrackova, a personal style blogger, fashion lover and traveler. Welcome to Vogue Haus!

Let's connect!

7 comments

 1. great pictures from instagram...your like looks fab in pictures!! :)

  ReplyDelete
 2. Lovely photos, I love the fur stole you were wearing in one of them !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much Peaches! Love your icon-photo!

   Delete
 3. Where did you but the black shirt with crosses on? I have been looking for one of those for ages now!
  haha

  Love you blog /Anna

  ReplyDelete
  Replies
  1. http://www.dollboutique.co.uk/shop/index.php?mktsrc=OND001, search just reverse and you´ll find it!

   Delete
  2. oh thank you! <3

   Delete

THANK YOU FOR YOUR COMMENTS! - DĚKUJI VÁM VŠEM ZA KOMENTÁŘ!