Today we had only 5 hours in the school, which means, that we ended at 11.45. Then I went to the city and I got a lot of new stuff, but about that tomorrow. It was a really nice weather, so I could wear a little bit spring outfit. I wore a light brown sweater from H&M, brown H&M scarf, also my fur vest, skirt and tights are from that store. In my hands you can see the lovely Rocco bag and I am wearing my new heels I got today at H&M.

Dneska jsme ve škole měli jenom 5 hodin, což znamená, že jsme měli jen do 11.45. Jelikož jsme končili tak brzo, rozhodla jsem se vyrazit do města. Mám celkem dost nových věcí, ale o tom až zítra! Bylo opravdu nádherně, takže jsem si mohla dovolit trochu jarnější outfit. Měla jsem na sobě světle hnědý svetr z H&M, hnědou šálu z H&M, taky kožešinová vesta, černá sukně a silonky jsou z H&M. Na ruce mám Rocco kabelku a zvolila jsem černé semišové podpatky, které jsem si dneska koupila v H&M, takže to byla jejich premiéra!

My first stop was a sushi restaurant. I took it "to getaway" and sat in Starbucks with a venti Laté, because after the school day it was the drink I really needed!

První místo, kam jsem šla, byl sushi bar, kde jsem si vzala sushi s sebou a sedla si do Starbucksu. Tam jsem si dala venti Laté, protože to jsem po školním dni přesně potřebovala a navíc mi to dodalo sílu na nákupy!

Of course I had to visit my favourite stores there and I got really lovely stuff. I will make a post about them tomorrow!

Samozřejmě, že jsem musela navštívit své oblíbené krámy. Koupila jsem si opravdu hezké věci ( alespoň mně se líbí ) a udělám o nich post zítra!

And I need to tell you, that my payment for my Topshop´s order has been finally made, so I hope I will receive my order as soon as it is possible and make a post about that wonderful earrings I ordered!

Také Vám musím říct, že konečně proběhla platba za mojí objednávku z Topshopu, takže doufám, že náušnice, které jsem si objednala brzo dorazí, protože už je chci nosit a samozřejmě, že je vyfotím a pak dám fotky sem!

And I ended up with some things from Vero Moda and H&M. I didn´t get anything black, which is totally weird ( okay, the shoes, but that´s classy ), because I usually buy something black.On the other side, I am happy about it, because I like pastel colours and can´t wait till wearing them!

No a skončila jsem s několika taškami z Vero Mody a H&M. Nekoupila jsem si nic černého ( podpatky se nepočítají, ty bych snad ani v jiné barvě nenosila ), což je divné, protože ikdyž nechci, vždycky odejdu s nějakým černým kouskem, ale ne dneska. Na druhou stranu jsem za to ale ráda, protože se mi nehorázně líbí pastelové barvy a nemůžu se dočkat, až je budu moct nosit!