wearing: Marshall under shirt / Reverse blouse ( got it HERE ) / American Apparel skirt / H&M tights / Urban Outfitters heels / Chanel bag

Hello dolls!

My cross blouse arrived this week, so I had to make a post about it! I wanted this blouse for the longest time, but I was sold out! Then I was browsing on some pages and finally, I ordered it HERE! I am glad I did so, because the blouse looks the best. I am in love with it. The make one in orange as well! Yesterday I was in Ikea and I chose some things to make my room more pretty. I will make a post about it, I guess. Anyway, there are no news. This week should be Marni at H&M, so I will take a look on their website. 

Moje halenka s kříži od Reverse už přišla, takže jsem hned o ní musela udělat post! Chtěla jsem jí nejvíc a nejdýl, jenomže všude jí měli vyprodanou nebo jen v oranžové! Ale pak jsem se podívala na jednu stránku, kterou jsem objevila asi před rokem a měli jí tam a dokonce i v mé velikosti! Hned jsem si jí objednala a tady je! Vyadá moc dobře a už teď jí mám hrozně ráda! Takže jestli jí chcete, tak klikněte TADY, protože z této stránky jí mám. Také jsem byla požádána o udělání "review" na mojí Rocco kabelku, takže se nebojte, bude brzy! Včera jsem byla v Ikee a mám nějaké věci do mého pokoje, takže o nich ještě asi napíšu v další post! Jinak není nic nového až na kolekci Marni  H&M, na kterou se podívám pravděpodobně jen online!