Today is Saturday and the weekend is almost over, which is kinda sad. Here is a little post about things I did this weekend. I went to a city, no, not for a shopping maraton, but I just had to send one order, the rest I have send tomorrow. And I stopped at Mc Café to get some cakes. I bought a cheesecake and croissant for today´s beakfast. Here is an outfit what I wore and my new pink tulips.

Už je neděle, což znamená, že je víkend pomalu u konce. To je celkem smutné vzhledem k tomu, že zítra je zase škola. Tady je post o věcech, co jsem dělala tenhle víkend. Včera jsem byla ve městě, ne nakupovat, ale potřebovala jsem poslat jednu objednávku z Closet shopu. A také jsem se zastavila v Mc Café pro cheesecake a crossaint pro dnešní snídani.Nahoře je můj outfit a dole moje nové růžové tulipány.

Here is a preview of my current closet, but it is just a part of it. Yes, you can see the new glitter sweater hanging there. Another thing I really adore is this "I love... strawberries & milkshake" body-butter. It smells really nice and I just love the butter!

Tady je úryvek z mého součastného šatníku, ale jenom část. Ano, můžete tam vidět můj nový flitrovaný svetr z H&M. Věc, kterou opravdu miluji, je tenhle "I love... strawberries & milkshake" tělové máslo/krém. Voní opravdu hezky a je velice příjemné!

There is my breakfast today. I really love croissants, strawberries and coffee on Saturday morning. And I always watch series on Saturday morning, like Gossip Girl, Skins or the O.C, because I don´t have a TV in my room, but I actually really don´t need one, because there is my laptop with a serie or movie I wanna watch!

Moje dnešní snídaně. Opravdu miluji croissanty, jahody a kávu v neděli ráno. Vždcky se dívám na seriály v neděli ráno jako je Gossip Girl, Skins nebo the O.C, protože v pokoji nemám televizi. Ale mě to nevadí a vlastně jí ani nepotřebuji, protože tu mám můj počítač se seriály a filmy a můžu si pustit co zrovna chci, což je velká výhoda.

Lana del Rey, the new singer from New York City, belongs to my favourites right now. I love her album "Born To Die". Seriously? I listen just to her music in the last few weeks, and I really like it! So, if you didn´t listened it yet, just do it, because it i worth it!

Lana del Rey, nová zpěvačka z New York City, patří k mým favoritům. Prostě miluji její album "Born To Die", které vyšlo v únoru. Poslouchám jenom její hudbu v posledních týdnech a ještě jí nemám oposlouchanou and velmi se mi líbí! Takže, jestli jste ještě Lanu neslyšeli, rozhodně si jí pusťte!

What I really adore this spring are fresh coloured nail polishes. I always loved pink shades, especially this "hot pink". They look really nice. My fav is crackling nail polish. I did not tried it yet, but I am really looking forwards. I will wear it on black and I am really courious about that how it will look like. O-P-I brand makes really quality-ones. So, try them! I love them! And then, Häagen-Dazs. It is the best ice cream ever. Chocolate-chip favour is my favourite, but others are delicious too!

To, co se mi opravdu na jaře líbí, jsou laky na nehty v "fresh" odstíny. Vždycky se mi líbily růžové odstíny a hlavně "hot pink", tu miluji a vypadají moc hezky. Mým favoritem je praskající lak. Ještě jsem neměla šanci ho vyzkoušet, ale opravdu se těším až ho vyzkouším! Budu ho nosit na černém podkladu a jsem zvědavá, jak to bude vypadat. Značka O-P-I dělá opravdu kvalitní laky na nehty, ikdyž v Čechách nejsou dvakrát nejlevnější, ale na druhou stranu alespoň na nehtech vydrží. Takže je vyzkoušejte! A potom, Häagen-Dazs. Je to asi ta nejlepší zmrzlina na světě. Chocolate-chip je mým oblíbeným druhem, ale ostatní jsou také moc dobré!