sweater Urban Outfitters / shorts HERE / necklage Chanel / sunglasses Ray Ban / sandals Zara / bag Céline
Today  I spent a lovely afternoon in the city! How I have already written - today was my test in maths and this afternoon was something I really needed! I was there with my mom. We went shopping, sat at Frozen Yoghurt's and just enjoyed it! I wore this outfit with my new shorts and I really love them!

Dnešní odpoledne jsem strávila ve městě! Bylo to to, co jsem zoufale potřebovala, po mém zkouškovém týdnu. Jak jsem se už zmiňovala v předchozích příspěvcích - dneska jsem psala matiku. Tak snad to nebude nejhorší. Tohle odpoledne mi velice vyhovovalo. Obešly jsme pár obchodů, byly na frozen yoghurtu a prostě si to užily! Měla jsem na sobě tenhle outfit s mými novými kraťasy, do kterých jsem se prostě zamilovala!
My mom has bought me this pair of sunglasses called Meteor by Ray Ban for my birthday. I like them a lot and wanted them so badly, so thank you mom!

Dneska mi moje mamka koupila ještě jeden dárek k narozeninám, tedy spíše mi přispěla větší částí. Jsou to "Meteory" od Ray Bana. Chtěla jsem je už delší dobu, protože sice se mi pořád líbí moje Wayfarery, ale už to chtělo změnu, tak mám alespoň něco na střídání. 
This is my favourite combination of the yogurt! It is plain yoghurt with blueberry, strawberry, cherries, rapsberry and oreo cookies!

A tady můžete vidět mojí oblíbenou kombinaci yoghurtu - přírodní jogurt s jahodami, malinami, borůvkami, třešněmi a oreo keksy!
I really liked this floral jacket from Zara but no, I didn't buy it. Maybe I'll just find some similar on the intenet after my purchase in Topshop!

Strašně se mi líbila tadle bunda ze Zary! Ale ne, nekoupila jsem si jí, protože jsem nechala všechny peníze v Topshopu (objednáno, jakmile příjde - ukážu ). Tak snad třeba najdu nějakou podobnou, levnější na netu! Užijte si víkend!