sunglasses Ray Ban / handbag Céline / blouse HERE / shorts HERE / heels with metalic tip HERE

Today I wore this outfit. How do you like it? This weekend was so stressfull. Honestly, I should be at the boarding house right now, but I stayed at home. At tuesday I am going to go to the showroom, so that is the reason why I did not go there. I really do not mind!

Dneska jsem na sobě měla tendle outfit. Jak se Vám líbí? Víkend byl opravdu stresující. Včera jsem byla na svatbě a dnes jsem celý den byla v posteli a nic nedělala, protože jsem strašně unavená. Už aby byly prázdniny! Popravdě bych teď měla být na intru, ale jelikož se chystám v úterý do showroomu v Praze, zůstala jsem doma. Když už jsme u toho - také tam někdo jdete?? :)
Some details of my bag and metalic tip heels!

Nějaké detaily kabelky a lodiček se zlatou špičkou!
 I have already mentioned my new Ray Ban sunglasses that my mom bought me at friday for my birthday. I have not showed them detailed to you, so here I am showing how do they look like! It is change after wearing like 1 and half year my Wayfarer, but I like both of them!

Už jsem se v předešlém příspěvku zmiňovala o brýlích, které jsem dostala dodatečně k narozeninám od mojí maminky. Ještě jsem je neukázala zblízka, takže to dělám teď. Asi rok a půl jsem nosila jen Wayfarery. Je to příjemná změna a určitě je budu střídat!
I am really looking forwards my showroom visit! Of course I will take pictures to show you!

Už se moc těším do showroomu a snad se tam z někým z Vás potkám! Mějte se krásně!