shorts HERE / top with studs HERE

 Hello my dearest! Today I am making a post to show you what I received today! I was looking forwards to this package and finally, it arrived! I am so in love with the shorts! They are even better in reality than on the pictures and that is a very good suprise! Yesterday I have ordered some clothes from Topshop, as a present to myself for the final exams I made this week. Tomorrow I have to write maths, which is the worst. I am totally bad at maths and you have to wish me luck!!

Krásné odpoledne! Dnešním příspěvkem se Vám chci pochlubit věcmi, které mi dnes přišly! Strašně jsem se těšila na tudle zásilku a konečně jí mám! Zamilovala jsem si ty kraťasy, které ve skutečnosti vypadají ještě líp než na obrázcích, což mně příjemně překvapilo. Včera jsem si také objednala pár věcí z Topshopu ( nenávidím nakupovat na Topshop.com, vždycky tam nechám víc než bych měla ), ale beru to jako "dárek pro sebe" za závěrečné zkoušky, které jsem psala tenhle týden. Ne, není to maturita, ale když je neudělám, nepustí mě dál. Zítra píšu to nejhorší - matiku, která mi opravdu nejde. Budu potřebovat, aby ste mi všichni drželi palce prosím!!
The shorts are totally amazing, are not they? This week is so stressfull for me and I am looking forwardfs tomorrow. I am going to the city with my mom. That means: shopping (sale!), Starbucks and Frozen Yoghurt! I really love you all and thank you, 400 followers, who read my blog! 
Wish me luck tomorrow!

Jak se Vám líbí kraťasy?? A tričko? Jak jsem řekla, tenhle týden byl náročný a už se těším na zítra (odpoledne) až budu s mamkou ve městě - nákupy, Starbucks a Frozen Yoghurt! Také Vám chci poděkovat, protože můj blog sleduje už víc než 400 čtenářů, což mě dělá nehorázně šťastnou!
Děkuji moc a přejte mi prosím štěstí zítra!