make-up MAC / dress TOPSHOP / bag Céline / tights H&M / chelsea boots H&M

Finally! Today I got in the city and I chose my birthday present! It will be "Cat" sunglasses by Ray Ban! I really like them and I can not wait till getting them! I also went to Zara store and I was really suprised by their new collection! I really love it!

Konečně! Dneska jsem se dostala do města, abych si vybrala dárek k narozeninám. A povedlo se! Vybrala jsem si "Cat" sluneční brýle od Ray Ban a také dostanu hodinky od Michaela Korse, ale ty až v USA (srpen), protože tam jsou 3x levnější. Také jsem se zastavila v Zaře a byla jsem příjemně překvapená jejich novou kolekcí! 
 I picked this to try on but of course I did not buy everything. I bought just some pieces but maybe I will return for same later!

Vybrala jsem si tydle věci na vyzkoušení, ale samozřejmě jsem si nekoupila všechno. Ale odešla jsem s celkem dost kousky a možná se pro nějaké ještě vrátím.
 And here you can what I bought today! I chose a lovely sweater in cream which I´ll wear with jean shorts as a basic look. Another newie is this simple ruffle black dress! It is classy but unique and I liked that. My last pick are these flats with bows. They are really cute and comfy as well.


A tady můžete vidět, co jsem si nakonec koupila. Vybrala jsem si "oversized" svetr v krémové barvě. Žádný takový ještě nemám a chtěla bych ho nosit ke džínovým kraťasům. Dalším úlovkem jsou černé šaty s volánky. Jsou zajímavé a líbí se mi. Jako poslední jsem si koupila černé sandále s mašlemi. Vypadají dobře na nohou a vzhledem k mé spokojenosti se sandálky, které jsem si tam koupila přes 2 lety, mohly by být i kvalitní.
I went on dinner - on my favourite sushi. The make the best sushi ever. I really love their sushi! My Paris trip is definitely booked from July 25th till July 30th and I will also go to USA this summer! I will be there the whole August and I really want to go there. I really like it there. I have a lot of stuff I wanna buy there - for example UGG boots, Victoria´s Secret or MAC! 

A jako večeře - moje oblíbené sushi, kde dělají asi to nejlepší sushi na světě! Opravdu ho miluju! Také je difinitivní, že pojedu do Paříže od 25. do 30. července a do Ameriky od 2. do 27. srpna! Na obě dovolené se neskutečně těším a už aby skončila škola!