In the last post I have already shown you a shopping bag from Mango. Well, now you can see what was inside! I picked this little black lace dress. I was looking after some for ages, and finally I found the dress I wanted! And the best thing about it? It was on sale! So, I had to show you. I decided for a simple look, in black. It might seem boring to you but I like classy combinations, like this one!

V poslední post jsem Vám už ukazovala nákupní tašku z Manga, ale neprozradila jsem, co bylo vevnitř. Dnes bych Vám chtěla ukázat, co jsem si tam vybrala - tydle malé černé krajkové šaty! Nějaké takové jsem scháněla už delší dobu, ale buď je neměli v černé, v mojí velikosti nebo vůbec a proto jsem byla šťastná, když jsem je v Mangu uviděla. K tomu byly ještě zlevněné, což je dělalo ještě lepší. Celý look jsem nechala v klasickém stylu. Může se zdát nudný, ale mně se klasika líbí.
lace black dress Mango / bag Céline / sandals Zara / sunglasses Ray Ban / necklace Chanel / ring Accessorize / bracelet Topshop

This week did not happened much, but I really enjoyed my week off. I have checked and my River Island package is waiting for me at the boarding house. I am so happy about it, but on the other hand I am really worried about the size, so I have my fingers crossed and wish the shoes fit me right!
Next week is my last school-week, yay!

Tento týden se toho moc nestalo. Měla jsem ale týden volno a pořádně si ho užila. Dívala jsem se na doručení mého balíčku od River Islandu a už na mně čeká na intru. Jsem na něj moc natěšená, ale na druhou stranu se bojím, aby mi ty boty byly. Vždycky se bojím, když si takhle něco objednávám po internetu, hlavně u bot. Tak se modlím, aby mi seděly. 
Příští týden je můj poslední týden školy, yay!