As I have already mentioned, I have visited Prague this week, so here I am updating with some photos from there. I have been there twice and I really enjoyed. First of all I have to say that there were sales. Which means that I went to Zara and here you can see a blouse that I picked (but did not buy) and a dress with a coat I tried on.

Už jsem se v předchozích příspěvcích zmínila o tom, že pojedu do Prahy. Tento týden jsem tam byla hned dvakrát a dnes bych chtěla příspěvek věnovat právě Praze, kam se vždycky vracím ráda. Jako první musím říct, že obchody měly výprodeje a slevy, což znamená, že jsem také zašla do Zary. Zkoušela jsem si několik "studded" věcí, včetně halenky na prvním obrázku (kterou jsem si ale nakonec nekoupila) a šaty s kabátkem na fotce druhé.
We ate some sushi for lunch because I love sushi. I wish I lived in Prague. In the upper photo there is a detail of my bag.

Byli jsme na skvělém sushi. Sushi miluji. Už od mala si přeju, abych žila v Praze, ale bohužel se mi nepodařilo přesvědčit rodiče. Ale třeba jednou. 
And after long shopping day we went to Starbucks and just sat there and did nothing. It was not really hot, it was not even sunny, so I had a normal latte to warm me a little bit up!

Po dlouhém nakupovacím dni jsme si chvíli odpočinuli ve Starbucksu. Jelikož venku nebylo nejtepleji a ani nesvítilo sluníčko, dala jsem si klasické laté, abych se zahřála.
dress Zara

As I said - a lot of store had this summer sale, so I picked some pieces at Mango and Zara. Here you can see a little preview of my new pink dress with small studs from Zara!

Jak už jsem řekla - hodně obchodů mělo výprodeje a já si vybrala něco málo v Mangu a Zaře. Tady můžete vidět malý "preview" toho, co jsem si koupila - růžové šaty s malými cvoky ze Zary!