I have already written in my last posts about my shoes that I ordered! So, here they are. I was really worried about the size, because I am usually 38, but in some stores 39. I ordered the 38 (UK 5) ones and prayed. And well, they fit so perfectly! I am so happy that I ordered them and I am looking forwards making different outfits with them (hopefully soon!). I really have not walked much in them, but I am definitely looking forwads to it. I have walked in my room and they seem comfy!

Už v minulém článku jsem už psala o botech, které mi přišly. Tady je konečně vidíte "live". Opravdu jsem se bála velikosti! Nekupovala jsem si je z vlastního, nýbrž jsem poprosila taťku místo kapesného na srpen, takže jsem se opravdu bála, , aby seděly. Většinou mám velikost bot 38, ale někde i 39. Z River Islandu jsem si objednala 38 (UK 5) - po dlouhém váhání mezi 38 a 39. Navíc jsem nevlastnila ani žádný jiný pár bot z River Islandu a k tomu ještě na stránkách nemají uvedeny rozměry jednotlivých velikostí. Ale vybrala jsem si 38 a sedí skvěle! Jsem do nich úplně zamilovaná a už se těším na outfity, které s nima nafotím. Sice jsem v nich ještě moc nechodila, ale vypadají pohodlně!
River Island black wedge sandals HERE

This week is my last school week and next week I am going to Paris, so we (me and my friend going with me) are in the middle of planning! I am really looking forwards! Do you have any tips, what we should not miss?

Tento týden je konečně můj poslední. Příští týden jedeme do Paříže (já a moje spolubydlící/kamarádka) a teď jsme uprostřed velkého plánování! Máte nějaké tipy, co bysme jsme si tam neměli nechat ujít?