Today I was in the city and this was my outfit. I have never worn boots in july before but I liked that because I already missed wearing them. It was really cold but I like city walks. I have worn a pair of shorts combinated with simple white top and black blazer. I picked the booties at topshop.com as a present and I am so in love with them!

Dnes jsem byla ve městě a vidět jste mě mohli v tomto outfitu. Nikdy jsem nenosila kozačky v červenci, ale nevadilo mi to, protože se mi už po nich stýskalo. Byla opravdu zima a ještě pršelo, ale já mám ráda procházky městem, takže mi to ani nevadilo. Na sobě jsem měla džínové kraťasy zkombinované s jednoduchým topem a černým sakem. Kozačky jsem si vybrala jako dárek k svátku v Topshopu a pořád jsem do nich zamilovaná a neomrzely mě!
top H&M / blazer H&M / shorts Levis / tights H&M / boots Topshop / bag Céline / necklace Chanel / bracelet Topshop

Today I have also some news! I am selling my closet HERE. If you wanted something, just message me. I really need to get some money before I fly to America, because my wishlist is getting bigger and bigger! Also I will have a new closet in my room. I can not wait! Hopefully it will not take months to do it.

A i dnes mám nějaké novinky. Prodávám své staré věci  TADY. Určitě piště, kdyby jste něco chtěli, potřebuji nějaké peníze s sebou do Ameriky, protože můj wishlist je čím dál tím delší. A také se bude přestavovat můj šatník v pokoji. Snad to bude brzy! Už se na něj moc těším!