Today I am posting an outfit I wore. I really love my new blouse. It is so nice and the pattern looks so soft. I went to the hairdresser, where I spent 4 hours to get my new blonde hair. Tomorrow I will go to Prague and I will take some pictures for you. Also, I am slowly preparing for my Paris-trip which is in 14 days!

Dnes jsem na sobě měla tento outfit. Moc se mi líbí moje nová halenka s květinama! Líbí se mi ten vzor a celkově mám halenky ráda. Tadle působí jemně a to se mi líbí. Také jsem byla u kadeřnice, kde jsem strávila 4 hodiny (bez přehánění), ale co bych neudělala pro svojí blonďatou barvu. Zítra možná pojedu do Prahy, takže budu fotit. Také se pomalu připravuji na dovolenou v Paříži, která je už za 14 dní! Asi ani nemusím psát, jak moc se těším!
blouse ZARA through HERE (41 USD) / basic top Forever 21 / shorts HERE / sandals Zara / sunglasses Ray Ban / bag Chanel / necklage Chanel / pearl bracelet Topshop

I hope you enjoy your summer holiday because mine did not even start yet. Do not forget to enter my giveaway HERE!

Doufám, že si užíváte letních prázdnin naplno, protože mně ještě ani nezačaly. Nezapomeňte zkusit štěstí v mojí giveaway TADY!