heels HERE / peplum top HERE / shorts HERE

I saw these wedge sandals on the blog of Lily Melrose and I just loved them! I wanted a pair of heels like these from Next but my size was sold out. That's why I ordered these wedges from River Island. I want to take them to Paris (25th July). I really wasn't sure about the size but after reading reviews and contacting a few owners of River Island's shoes, I decided to order the smaller ones. Hopefully the won't be too small for me! 
This month I ordered for my freebies this lovely peplum top with studs on the shoulders and these ombre shorts. I really love how it looks like, both. Hopefully the package with my clothes will arrive as soon as it is possible!

Toto jsou moje objednávky. Tydle klínkové sandále jsem viděla na blogu Lily Melrose a prostě se mi líbily! Už delší dobu jsem sháněla podobné. Viděla jsem je v Nextu, ale bohužel neměli mojí velikost. Tydle se mi líbily a proto jsem se rozhodla, že je koupím. Také je mám v plánu vzít s sebou do Paříže (25.července). Jediným problémem byla velikost, kterou jsem si vůbec nebyla jistá. Po přečtení recenzí a kontaktování několika vlastníků bot z River Islandu jsem se rozhodla pro velikost menší, tak snad budou sedět. 
Pak jsem si za mé freebies objednala tenhle "peplum" top z Romwe a "ombre" kraťasy. Líbí se peplum topy a ty "studs" ny ramenou ho dělají ještě lepší. Kraťasy jsem chtěla už delší dobu, ale byly vyprodané. Naštěstí teď je dodaly a jsou znovu k dotání. Moc se mi líbí!