Today I wanna share you an outfit that I wore yesterday at LUSH presentation. I was invited there to try the new collection that  I will show you soon in my post. I wore a simple A dress from Forever 21, combintaed with tights, leather jacket and wedges, because it was a bit cold. 

Dnešní post je o včerějším outfitu, který jsem měla na sobě. Byla jsem pozvaná na prezentaci nové kolekce značky LUSH, kterou Vám představím už brzy. Vzala jsem si jednoduché šaty A-střihu, zkombinované s koženou bundou, punčochy a platformy z River Islandu, protože byla celkem zima.

wearing dress Forever 21 / tights H&M / wedges River Island / leather jacket HERE / necklace Chanel / bracelet Topshop / bag Céline

I also took a look at Zara or Topshop, because they had big sale. I finally found something I really like (and was on sale) in Topshop. I will do the "new in" post soon. In few days I am leaving and go to Paris. I am so excited about it!

Také jsem se podívala i do Zary a Topshopu, protože mají velké slevy. Konečně jsem našla v Topshopu ve slevách něco, co se mi opravdu líbí a z čeho mám radost. "New in" post bude brzy. Už je to jen pár dní do mého odletu do Paříže a už se nemůžu dočkat!!

Follow on Bloglovin - Like me on Facebook - Follow on Twitter