Photobucket

Yesterday I went to Prague because my dad celebrated. We went to a nice restaurant for a dinner and just enjoyed it. Before that I spent some time in the city. I decided to go to Palladium, where I wanted to go to Topshop, because I was impressed by there "sale" corner. I picked there something. Also I got two lovely products in Lush. Right now I am in the process of trying, so I will try to do a review as soon as I return from Paris!

Jak můžete už vědět z facebooku nebo Instagramu, včera jsem byla v Praze. Hlavním bodem programu byla oslava svátku mého taťky, ale předtím jsem strávila pár hodin ve městě. Zašla jsem do Palladia, kde jsem nesměla vynechat Topshop. Opravdu mě překvapily jejich slevy. Opět jsem odešla s jedním kouskem. Prozradím, že jsem si vybrala v sobotu svetr (370,-) a dnes kalhoty (390,-). Šla jsem i do kamenného obchodu Lush. Nakonec jsem odešla s 2 produkty (maskami). Zrovna jsem v procesu zkoušení, ale slibuji, že už brzy udělám recenze!

Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket
wearing studded peplum top - HERE / white pants - Zara / wedges - River Island / bag - Chanel / necklace - Chanel / bracelet - Topshop / sunglasses - Ray Ban

I really like my new top I got HERE (product link). It looks unique and I love the studs! Aftter a long period I wore some other colour on my pants than black or blue and I really loved it! White pants looks nice and fresh in summer, although my legs look fat in it. But I liked the colour! And of course - River Island wedges are must-wear right now for me!

Moc se mi líbí můj nový top ODSUD (odkaz přímo na produkt). Připadá mi originální a "studs" ho dělají ještě lepší! Po dlouhé pauze jsem si oblékla jiné kalhoty než černé nebo modré. A líbilo se mi to, i když v nich moje nohy nevypadají moc hubeně. Ale líbí se mi, jak působí letně a čistě. Naprostou samozřejmostí jsou River Island platformy!

Photobucket Photobucket

These last two pictures are taken in the restaurant where we ate. It is called "Grosseto" and it is a boat on the river. The view is really amazing! The Charles Birdge and Prague castle look really amazing and I love it there! It is not a cheap restaurant, we do not there everyday. But sometimes it is nice to go there! I really recommend this place!

Poslední dvě fotky jsou focené v restauraci, kde jsme slavili. Jmenuje je se "Grosseto" a je to loď na Vltavě (která ale nepluje, jenom je připevněná k břehu). Naleznete jí na Starém městě. Výhled je tam neuvěřitelný - moc se mi líbí. Je vidět Karlův most i Pražský hrad. Restaurace rozhodně nepatří k nejlevnějším, také tam nejíme každý den. Ale jednou za čas je příjemné tam jít. Velice doporučuji!