Photobucket

Today I am here with the requested post about my new in pieces I got in the last days in Miami and Tampa. When I took the photos, I felt like a real shoppaholic, because I got so many nice pieces. If you think that I am super rich, I have to say that I am not. Last time in december I spent simillar amount of money, but bought many cheaper pieces that got broken, so this time I decided to rather buy less pieces in higher quality. A lot of them I bought in the "Tax Free Weekend", so that saved me a lot of money.

Dneska Vám chci ukázat nějaké nové kousky, které jsem si koupila během posledních dní v Tampě a Miami. Když jsem to všechno fotila, cítila jsem se jako největší shoppaholik. Jenom chci říct, že nejsem žádná rozmazlená tatínkova holčička, která dostane to, na co ukáže. Ano, dostávám hodně věcí, ale znám jejich hodnotu. Upřímně v Čechách bych za stejnou částku neměla ani polovinu věcí, které jsem si tady koupila. Když jsem tu byla naposled v prosinci, utratila jsem zhruba stejný obnos peněz za méně kvalitní věci, které se mi hned roztrhly. Proto jsem si teď koupila méně věcí, ale za to kvalitnějších.

Photobucket
Photobucket

I have already shown you this wallet by Michael Kors in my wishlist. I am so happy I bought it in the Sawgrass Mills Outlet. It was 78 USD less than in a normal Michael Kors store, I bought it for 100 USD. It is black real leather with golden tip. I really did like other colours as well (brown or white), but I am pretty sure that it would get dirrty in few minutes, so I chose the classical black-gold version.

Úplně stejnou peněženku od Michaela Korse jsem Vám už ukazovala v mém wishlistu. Nevěřila jsem tomu, že jí seženu a nakonec jsem si jí koupila v Sawgrass Mills Outletu na Miami, kde byla asi o 78 dolarů levnější než v klasickém obchodě. Dala jsem za ní asi 100 dolarů. Je z pravé kůže se zlatým kováním. Hodně se mi líbila i bílo-zlatá verze, ale znám se. Já bych jí ušpinila během pěti minut.

Photobucket

Finally I bought some bikini I really love. I got these cute flower-print bikini from Victorias Secret. I really do love the flowers on it and the colour combination. This was 48 USD (24 USD each piece). I love the shape of the bikini.

Konečně jsem sehnala i nějaké plavky. Našla jsem je ve Victorias Secret za 48 dolarů (24 dolarů za každou část). Jedná se o klasický kytičkovaný vzor a líbí se mi i kombinace barev. Tento tvar plavek nosím už delší dobu a nemůžu si ho vynachválit.

PhotobucketPhotobucket

You have never seen me in sneakers, probably. That is because I am not a fan of them. Somehow I fell in love with these Jeffrey Campbell ones. Maybe it is because of the spikes on the top of the sneaker. I have alredy told you about the store called "LF". This is where I bought these. The original price was 175 and I got them with 60% for 70.

Asi jste na mně tenisky nikdy neviděli. Je to proto, že je nemám moc ráda. Tak nějak se mi ale zalíbily tydle od Jeffreyho Campbella. Možná je to těmi "studs" na špičce boty, které momentálně nosím všude. Už jsem Vám říkala o obchodě "LF". Odtamtud je také mám. Originální cena byla 175 dolarů, po 60% slevě jsem platila 70.

PhotobucketPhotobucket

Another pair of shoes I got at the Sawgrass Mills Outlet. I really love them. The spike detail makes them interesting. You know that I love details like this. I saw them on the internet, but they were really expensive. The retail price was 250 dollars, I bought them for 100.

Další pár bot jsem si koupila v Sawgrass Mills Outletu a moc se mi líbí. "Spike" detail je dělá zajímavější. Pro mně byly "must-have", protože jak víte, studs a spikes nosím skoro na všem. Už jsem je viděla na internetu, ale byly drahé. Původní cena byla 250 dolarů, já jsem je koupila za 100.

PhotobucketPhotobucket

I got some clothing as well. This dress is really lovely. I got it at the "LF" store as well. It was on sale (180 USD) for 70 USD. I really do love the stars on it. Also I bought there the white sweater. I wanted some from American Apparel, but obviously they do not wear sweaters in Florida. So I chose this one. Then I scored at Forever 21 with this "see-through" lace shirt. It will be perfect for beach. Another piece I bought is the wine pants for only 17 dollars. I will wear them in autumn. Finally I found the cross necklage. I wanted the Topshop one, but they did not have it in stores and I really wanted one. I am really happy I found this at LF!

A také jsem si koupila nějaké oblečení. V "LF" jsem si koupila černé šaty se stříbrnými hvězdičkami.  Byly zlevněné ze 180 dolarů na 70. Také jsem si v LF koupila bílý svetr. Chtěla jsem nějaký svetr z American Apparelu, ale holt na Floridě asi svetry nenosí, protože jsem zatím žádný nenašla. Ale tenhle je jemný a sedí mi, proto jsem si ho koupila. I ve Forever 21 jsem něco málo ulovila, a to průhledný krajkový top - perfektní na pláž. Další kousek jsou vínové kalhoty za 17 dolarů. Nějaké podobné jsem chtěla už delší dobu, protože jsou perfektní na podzim. Už se nemůžu dočkat až je budu nosit. Také jsem šťastná, že jsem si koupila náhrdelník s křížem. Chtěla jsem ho už strašně dlouho, ale v Topshopu ho neměli a tak jsem čekala a čekala. Nakonec jsem počkala až sem do USA a vyplatilo se. Tendle je také z LF.

PhotobucketPhotobucket

Sam Edelman sandals with golden heel is my favourite buy. You would not believe how comfy these are! You can wear them all day and your legs will be OK. I always wondered how can bloggers stay on heels the whole day and now I know the secret - these shoes are perfection and so easy to walk in.

Sandále od Sama Edelmana se zlatým podpatkem jsou mým velkým favoritem. Nevěřili byste jak jsou pohodlné! Bez problému v nich můžete chodit celý den, protože ikdyž jsou na podpatku, vůbec to necítíte. Vždycky jsem se divila, jak bloggerky vydrží na podpatcích celý den a teď už to vím - v těhdle se chodí skvěle!

Photobucket

I am so speechless about my order from Nasty Gal! It is the Jeffrey Campbell "Starburst". They arrived today in my mailing box and I am so so so excited about them. I love the studs on it! 
What do you think about my pieces? What do you like the most?

Opravdu nemám slov - moje objednávka z Nasty Gal přišla dneska a mám z ní neskutečnou radost. Přišly mi "Starburst" od Jeffreyho Campbella, po kterých jsem opravdu toužila. Nemůžu uvěřit, že je vlastním. Jsou tak perfektní. A k tomu ještě "studded".
Co si myslíte o "new in"? Co se Vám líbí nejvíc?