Photobucket

I have to admit that I did not want make this kind of post. Somehow I changed my mind and relized that it would be nice to show the best of the year and see all places I have been to. I have to say that 2012 was fulled with amazing moments and I hope 2013 will be even better. When I look at my blog, I have to say, that I have made a big change since I started blogging and I hope you will still read my blog in 2013. I wish you a happy new year!

Tento typ článku jsem nechtěla dělat. Ale pak jsem změnila názor a řekla, že by bylo fajn shrnout rok 2012 a ukázat to nejlepší z něho. Byl plný skvělých momentů, poznala jsem mnoho nových lidí (díky blogu) a doufám, že 2013 bude jen lepší, protože v něm mám velké plány. Když se dívám zpět na blog, musím říct, že prošel velkými změnami. Je to tím, že se můj styl posunul někam dál. Doufám, že Vás blog bude i bavit tento rok a že ho stále budete číst. Přeji Vám krásný Nový rok!

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket