It has been already some time since I have posted the "What's in my bag" article. Today I want to make a similar one - I would like to introduce to you what's inside my cosmetics bag. These products I use everyday to get my make-up done and I can recommend every single one of them.

Před nějakým časem jsem dělala "What's in my bag". Dneska bych chtěla udělat podobný článek - s tím rozdílem, že se jedná o to, co je v mém kosmetickém pouzdře. Tyto produkty používám každý den a určitě mohu doporučit každý z nich.


Talking about eyes I use two mascaras by MAC - one for volume, one for length  Also I use an eyeliner, which I blear to get the smokey eyes effect. When I want to get dramatic effect, I add some eye shadow from my Naked palette by Urban Decay. I use a light eye shadow in the crease from the same palette or a mouse scum by MAC. I have to use corrector every day, because I have dark circles under my eyes. I have tried a lot of them, but it's totally worth investing into the YSL one - it covers really good. I use lipsticks a lot, because my natural lip colour isn't much bold. Most of the time you can meet me wearing my YSL, Nars or MAC one. These last for hours and make beautiful colours! In summer 
I usually go for some blush.

Před několika lety jsem vyzkoušela několik produktů značky MAC a většině z nich jsem zůstala věrná. Hlavně oční kosmetice - řasenky používám dvě (jednu na objem, druhou na délku). Také používám tužku, kterou štětcem trochu rozetřu, což vytvoří efekt kouřových očí. Když chci docílit dramatičtějšího efektu, přidám ještě stíny z palety Naked od Urban Decay. Do koutku oka pak dávám světlé stíny ze stejné palety nebo použiiju pěnové od MAC. Bohužel trpím na kruhy pod očima a bez korektoru bych se neobešla. Vyzkoušela jsem jich několik a kdybych měla jeden doporučit, byl by od YSL. Ze všech, které jsem vyzkoušela, mi přijde, že kryje nejvíce, ale přitom vypadá přirozeně. Většinou mě potkáte i také 
s rtěnkou. Přírodní barva mých rtů mi přijde nevýrazná. Mezi mé favority patří YSL, Nars a MAC, které mají neuvěřitelný výběr barev a vydrží dlouho. V létě také používám tvářenku.


I use the Nars make-up since my last USA visit, where I have purchased it. It looks natural and covers well. You know that I'm Daisy addicted - I have more kinds of them. Maybe I will purchase one from the newest collection by Marc Jacobs, because my last one is almost empty. 

Co se týče make-upu, tak ten používám od poslední návštěvy USA stejný - a to od Nars, který mi přijde, že vypadá přirozeně a že kryje dobře. Kdo blog navštěvuje (a sleduje na Instagramu), tak asi ví, že Daisy od Marca Jacobse zbožňuju. Momentálně mám 2 druhy této voňavky - ta menší už mi ale dochází, tak přemýšlím, že bych zkusila její nové letní vydání.