It's Christmas time and I wanted to give some gift to my followers - I thought that a giveaway might be the perfect gift! One lucky person can win 50$ coupon to spend at Choies! I really love Choies, they have really nice items. I have really a lot of clothes, accessories and shoes from them and I think you will like them as well! So, I hope you will join and you will see the rules by continue reading.

Do Štědrého dne sice zbývá ještě pár dní, ale Vám, mým čtenářům, bych ráda "dala dárek" už teď - a to ve formě giveaway, která na blogu nebyla už dlouho. Jeden z Vás má šanci vyhrát 50$ kupón na Choies! Tenhle e-shop mám ráda, mám z něho několik věcí a myslím si, že si tam i většina z Vás něco vybere. Více informací zjistíte po rozkliknutí článku. :)

RULES
1. You have to be registred at Choies
2. You have to like Choies on Facebook
3. You have to follow this blog via Bloglovin or GCF
4. Leave a comment with your registred and follow email adress. Don't forget to send me a link of item(s), you would buy with your coupon!

The giveaway ends on 30th of December and the winner will be announced on Voguehaus's facebook page, so keep updated! I wish you good luck and I can't wait to see your favourite items!

PRAVIDLA
1. Musíte mít účet na Choies
2. Dejte like Choies na Facebooku
3. Musíte sledovat Voguehaus přes Bloglovin nebo GCF
4. Nezapomeňte okomentovat s Vaší registračním emailem a emailem, pod kterým (a kde) blog sledujute. Také mi pošlete link na věc(i), kterou(é) byste za kupón koupili.

Giveaway bude ukončena 30.prosince a vítěz bude oznámen na facebookové stránce Voguehaus. Přeji Vám hodně štěstí a už se těším na Vaše linky s oblíbeným oblečením!