So, this is the moment that a lot of you have been waiting for. I kept for my myself what I bought at the local Louis Vuitton store, so whats inside of my big brown shopping bag?

Hodně z Vás se na článek nemohlo dočkat a byli jste zvědaví, co jsem si v místním obchodě Louis Vuitton koupila. A co se teda v nákupní tašce skrývá?


Its the classic Neverfull GM in Monogram! This was my first Louis Vuitton bag. I am carrying always a lot of things with me - mostly for blogging, like camera and laptop, and I think that this bag can work perfectly for me. Besides, this would be my college bag as well. 

Je to klasická Neverfull GM v Monogramu a tím pádem i moje první Vuittonka. Vždycky s sebou nosím hodně věcí, hlavně kvůli blogu foťák a počítač, a myslím, že na každodenní nošení bude skvělá. Kromě toho jí budu nosit i na vysokou.


I was thinking about the bag for a longer time. Ive never liked Louis Vuitton a lot, but I have seen Neverfull on so many people recently and I have to admit that it looked really gorgeous. I had this bag on my mind for a longer time, so I went at the local store to check it out. There was a big price difference between Mexico and Europe and my mum said "Go for it!". So, I got my first Louis Vuitton bag. 

O Neverfull jsem přemýšlela už delší dobu. Viděla jsem jí nekolikrát v New Yorku a začala se mi líbit. S mamkou jsme se šly podívat do místního Louise Vuittona na srovnání cen. Tady v Mexiku vychází mnohem levněji než u nás v Evropě. Chvíli jsem váhala, ale kabelka se mi líbí a pravděpodobně bych si tak či tak koupila. Tak alespoň jí mám o něco levnější.


I know that there are many people who hate or love Louis Vuitton bags. I am not really either of those, but I really love this Neverfull and I hope you will too. So, what do you think?

Hodně lidí Louise Vuittona buď nenávidí nebo miluje. Já nepatřím ani do jedné skupiny. Neverfull se mi prostě líbí, když člověk ví, jak jí nosit, tak vypadá skvěle a na každodenní nošení je perfektní. Co si o ní myslíte?