Right now I have a mood for wearing black only. I dont know why, maybe it is because of the cloudy weather. Today I have worn my favorite plaid skirt with a black knit and leather jacket. I added some golden jewelry and my Céline bag, which is of the best bags I own. Talking about bags, I have made a decision between 2.55 and the Le Boy bag. The more I was thinking about, the more I liked the Boy more. So I think this will be the bag I will purchase. Today I am in Prague. Also I have a meet up with some friends of mine. Tomorrow I am going to go to Prague as well, but only for few hours, because on Saturday I am leaving for Mexico! Besides, I have an Youtube Channel, so if you want to, feel free to subscribe and check my videos, because there are more to come!

Poslední dobou mám náladu nosit jen černou. Nevím, čím to je, možná tím, že je pořád zataženo. Dneska jsem na sebe zvolila kombinaci, ve které se cítím dobře a která je opravdy můj styl. K oblíbené kostičkované sukni jsem přidala černý svetr a koženkovou bundu. Zvolila jsem zlaté doplňky a Céline, která je stále jedna z mých nejoblíbenějších kabelek. Když už je řeč o kabelkách - konečně jsem se rozhodla mezi 2.55 a Le Boy. Čím víc jsem o tom přemýšlela, tím víc se mi začala líbit Le Boy. Tak doufám, že jí v Londýně seženu. Dneska jsem celý den v Praze, mám tu sraz s pár kamarády a pravděpodobně zajdeme na sushi. Zítra budu také na pár hodin v Praze. Večer si pak musím zabalit, protože v sobotu odlétám do Mexika. Kromě toho jsem si také založila Youtube kanál, kde se čas od času objeví nějaké video, tak jestli chcete, můžete ho začít odebírat (za co bych byla ráda). 


knit - American Apparel / skirt - Romwe / jacket - Sheinside / scarf - HM / tights - HM / boots - Vagabond / bag - Céline / watch - Michael Kors / bracelet - Michael Kors / sunglasses - Ray Ban