Bez názvu 22

jeans - Dsquared2 / blazer, bags, sandals - Saint Laurent / dress - Dolce & Gabbana 

Wishlists are my favourite thing to do when it’s cold and rainy outside. I am planning a trip to Berlin in Jul, I hope to see Amsterdam and Milan in August and Paris in October, that’s why I started to think about, what I would like to purchase there. I have a couple of decisions to make, so I hope you will help me decide (or at least let me know you opinion). All items are from Coltorti!

Když o víkendu prší a venku je zima, kolikrát ani nejdu do města a zůstanu tak  celý den doma. Jedna z věcí, kterou při takovém počasí dělám, jsou wishlisty. Ty jsou podle mě skvělá věc a pokaždé, když se někam chystám, si nějaký udělám. V srpnu bych se chtěla podívat do Berlína a snad i do Itálie a Amsterdamu, v říjnu pak do Paříže na Fashion Week. Tady je tedy pár věcí, které bych si chtěla pořídt (pravděpodobně v dostupnějších cenových relacích). Také se teď rozhoduji, jakou kabelku si pořídit, takže budu moc ráda, když mi pomůžete se rozhodnout (nebo mi alespoň do komentáře napíšete svůj názor). Objednávát buud asi z Coltorti.


Bez názvu 21

coat - Burberry / heels - Stuart Weizmann / jeans - Michael Kors / sweatshirt - Lanvin / bag - Saint Laurent / heels - Jimmy Choo / jacket - Drome

- Bags: Right now I am deciding between many bags. First of all I would like to purchase myself new “It” bag instead of Mini Luggage. I was thinking about black Saint Laurent’s Sac de Jour or Céline’s Belt Bag in black. For summer I would like to get a new, colourful bag - white, grey or grey. What do you think? Which colour should  I get?

- Tops: I would like to get some nice, flowy, white top for summer (anyone has tip where to get it?) and a
 sweatshirt since my Alexander Wang was in the suitcase that was stolen.

- JacketsLeather jackets is something I love, that’s why I want to get myself a beige one. Also a striped blazer is on my radar.

- Kabelky: Kabelek mám na svém wishlistu hned několik. Ne, že bych si plánovala koupit všechny, ale momentálně se nemůžu rozhodnout, jakou bych doopravdy chtěla a využila. Určitě si plánuji koupit novou, velkou, černou kabelku místo Mini Lugagge, kterou už mám v kritickém stavu. Přemýšlela jsem na Sac de Jour od Saint Laurent nebo Belt Bag od Celine, po které jsem koukala už v New Yorku. Dále přemýšlím nad koupí nějaké barvené kabelky - bílé, šedé nebo tmavě modré. Co myslíte? Kterou barvu bych si měla pořídit?

-Topy: Na léto bych si chtěla pořídit nějaký vzdušný top bez rukávy (nemáte někdo tip?) a novou černou mikinu. Měla jsem svojí od Alexandra Wanga, ale jak asi už víte, tu jsem měla v kufru, který mi letecká společnost ztratila.

- Bundy: Není žádnou novinkou, že miluji kožen(kov)é bundy. Na léto bych si ráda koupila nějakou béžovou. Také pokukuji po proužkovaném saku.

Bez názvu 2

top - Saint Laurent / shorts - Burberry / bag - Fendi / flats - Valentino / pants - Edward Achour / top - Proenza Schouler

- Pants: Same as my Alexander Wang sweatshirt, my white and denim jeans are missing. So  I need to get myself a new pair of each. For summer I was also thinking about purchasing the palazzo pants, however I haven’t found the perfect pair yet.

- Shoes: Fringes are a big trend now and I need something fringed as well. I was thinking maybe about getting some sandals or perhaps a skirt. Also I would like to get new lace-up heels and red one to make the pop-up effect in my outfits.

- Kalhoty: Stejně jako mikinu Alexander Wang, jsem ve ztraceném kufru měla i bílé a modré džíny. Ty teď ve svém šatníku postrádám, proto bych si chtěla pořídit nové. Kromě džín se mi líbí i trends palazzo kalhot. Zatím jsem nenarazila na žádné, které by odpovídaly mým představám. (Pokud máte na nějaké tip), budu jen ráda. 

- Boty: Třásně jsou letním trendem, a tak jsem přemýšlela, co bych si nimi pořídila. Celkem se mi líbí třásňové sukně a sandálky, ale v obchodech jsem je ale bohužel neviděla. Dále mám na wishlistu červené boty, kterými bych chtěla oživit jednoduché outfity. A poslední věcí na mém wishlistu jsou šněrovací/páskové podpatky, které jsem také měla v kufru.


All items available on Coltorti Boutique (tomorrow starting their sale - 20% - 50% off!)