Monday, March 8, 2021

SHOULD YOU INVEST IN FOREO LUNA 3 PLUS & MY IMPRESSIONS

Nový pleťový kartáček od FOREO, LUNA 3 plus

The constant wearing of face masks, the cold and windy weather and no cosmetics salons being opened is definitely something our face skin is not used to - if you would like to invest in your skin and enjoy a “spa day at home” from time to time, make sure to check out the new FOREO LUNA 3 PLUS which is the latest addition to my FOREO collection. In this post I would like to introduce to you this brand new skin cleansing device, tell you how it works, is it worth investing and also what my impressions are!
Nošení roušek a respirátorů, sychravé počasí a zavřené kosmetické salony rozhodně naší pleti neprospívají. Já osobně jsem již od minulého zaznamenala, že mám pleť sušší, citlivější a také náchylnější k pupínkům, a to hlavně v oblastech, kde se nosí rouška. Tyto problémy se mi ale podařily vyřešit novým pleťovým kartáčkem FOREO LUNA 3 PLUS, který jsem poslední měsíc a půl testovala. Dnes bych Vám chtěla tuhle kosmetickou vychytávku představit a zároveň se s Vámi podělit i o moje pocity. 
Anti-age péče na bázi mikroproudu s LUNA 3 plus

WHAT IS THE DIFFERENCE TO OTHER FOREO LUNAS?

If you follow me for a longer time I am pretty sure you've already might have read one or two introductions of other FOREO products which I own - one of them being the FOREO LUNA mini 3. So what's new with the brand new FOREO LUNA 3 plus? When compared to LUNA mini 3, the device has a larger area for cleansing and has a massaging area on the other side of the brush head, 16 different intensities to choose from and up to 650 uses from a single charging. Additionally, this new cleansing device has also the anti-age function which gives the skin a massage with a micro-current that provides an exercise for the face and neck muscles. The cleansing and massaging device is the best to be used together with the FOREO Serum Serum Serum - the device is helping the skin to prevent it from aging and additionally it's giving the skin its natural glow. What I love about the FOREO products is that they're a life-long investment - there is no need to exchange the brushes or any other parts of the products. Just like the older LUNAS also the new FOREO LUNA 3 plus has T-Sonic pulsations which are cleaning the pores and washing the dirt, the oil, make-up residue, dead skin and the dead pores away. 

Pokud mě sledujete již déle, věřím, že jste si již všimli, že toto není můj první (a věřím, že i není poslední) přístroj, který od této švédské značky vlastním. Jedním z produktů, o který jsem Vám minulý rok představovala, byla FOREO LUNA mini 3 - otázka tedy zní: Jaký je hlavní rozdíl oproti “starším” modelům LUNA? Nově představený pleťový kartáček FOREO LUNA 3 plus má větší plochu s delšími a jemnějšími kartáčky, díky kterým přístroj dokáže vyčistit i hlubší póry a čištění pleti je tak ještě dokonalejší. Nově má tento přístroj také masážní část, kterou najdete na zadní straně nové LUNY 3 plus. Zároveň tahle novinka také nabízí až 16 intenzit čištění pleti a vydrží až na 650 použití, a to z jednoho jediného nabití. Přístroj je vhodný i pro starší pleť - má totiž i možnost anti-age péče - pleť pomocí zlatých destiček masíruje, posiluje její svaly mikroproudem, chrání před stárnutím a zároveň ji dodává přirozenou barvu a záři. Tato funkce nejlépe funguje ke spojení se speciálně vyvinutým sérem od stejné značky, které se jmenuje “FOREO Serum Serum Serum”. Stejně jako jiné FOREO produkty, i tato nová FOREO LUNA 3 plus je investicí na celý život - kartáčky ani jiné části přístroje totiž nemusíte totiž nijak měnit. Stejně i jako předchozí modely má i FOREO LUNA 3 plus sonické pulzace, které perfektně vyčistí póry a pleť zbaví nečistot, přebytečného oleje, zbytků make-upu, odumřelých buněk a pórů.

WHAT ARE MY IMPRESSIONS & IS IT WORTH INVESTING?

What I like about the FOREO LUNA 3 plus is the variety this cleansing and massaging device offers - the product isn't designed to be used on your face only - you can also use it on your neck for example. The product is designed for every skin type which I think is a great advantage as well - especially when you have a mixed type of skin (sensitive and dry) like me. I think this is a great investment which you can use life-long and I personally think that the FOREO LUNA 3 plus is one of the reasons why I am not breaking out as much as I used to before starting using it, especially now in the COVID times when wearing a face mask basically all the time. One of my favourite treatments is the “Full Facial Toning” which helps to improve the overall facial contour and tone, while giving the skin natural glow. This treatment takes only 6 minutes - which I think is great for everyone who is quite busy and always on the go like me. Ever since I got the device, I don't really have the need to pay a visit to the beauty salon in order to get a facial - I feel like the device is efficient on the same level, however saves me a lot of time and looking into the future - also quite a lot of money. I think I don't have to mention that the device comes in 2 lovely colours - pink and this light purple version. I think the device itself looks really cute, just like all the other FOREO devices - and is practical, especially when traveling, at the same time!   I can't imagine my skin routine without this cleansing and massaging device and I'd personally give the FOREO LUNA 3 plus 10/10!
Co se mi na nové FOREO LUNA 3 plus líbí je hlavně rozmanitost použití - přístroj totiž nenabízí jen “klasické” čištění celé pleti, ale má i nejrůznější programy například pro Váš krk nebo čelo. Líbí se mi také fakt, že FOREO myslelo na všechny typy pleti, jelikož je tento nový pleťový kartáček vhodný pro všechny typy pleti - což mě jako smíšené suché a citlivé pleti naprosto vyhovuje. Myslím, že tento čistící přístroj je skvělou investicí na celý život. Já osobně jsem si oblíbila jejich funkci “Full Facial Toning”, která během 6 minut dokáže perfektně vyčistit celý obličej. Jelikož jsem většinou “on the go” a nebo na cestách, čas je pro mě opravdu důležitý. Zároveň mám pocit, že výsledky jsou srovnatelné s hodinou kosmetikou z kosmetického salonu  - tudíž člověk ušetří nejen spoustu času, ale do budoucna i spoustu peněz. Stejně jako ostatní produkty od FOREO je i nová LUNA 3 plus opravdu skladná a vybrat si ji můžete ve 2 roztomilých barvách - v této fialové a také v růžové. Myslím, že obě na poličce v koupelně vypadají opravdu krásně. Já si bez této masážní vychytávky svojí kosmetickou rutinu absolutně nedokážu představit a za mě bych jí dala bezpochyby 10/10!
Čištění pleti s LUNA 3 PLUS

* in a collaboration with FOREO

SHARE:

No comments

Post a Comment

THANK YOU FOR YOUR COMMENTS! - DĚKUJI VÁM VŠEM ZA KOMENTÁŘ!

Blogger Template Created by pipdig