Thursday, September 8, 2022

MY AUTUMN WISHLIST

AUTUMN WISHLIST FOR 2022 
Mario Portolano gloves (here) / Tiffany & Co. ring (here) / Max Mara jacket (here) / Bottega  Venetta bag (here) / Weekend by Max Mara sweater (here) / Stuart Weitzman boots (here) / Diesel pants (here) / Dior nail polish (here) / Max Mara scarf (here) / Chanel sunglasses (similar)

Good afternoon everyone! Looking out of the window, it looks like autumn is slowly coming... To me, this is THE fashion season of the year and I cannot wait to take out my boots, scarfs and 3 cool layers! Here is a little wishlist of items which are on my mind for the next season....

Krásné odpoledne! Doufám, že se všichni máte dobře. U nás celý den prší a jak se tak dívám z okna, začínám přemýšlet o podzimu a o podzimních kouscích, které bych si na příští sezonu ráda pořídila. V dnešním postu mám pro Vás tedy takovou již podzimní inspiraci.


AUTUMN WISHLIST FOR 2022

Paris Texas boots (here) Zimmermann dress (here) Dior JAdore perfume (here) Alberta  Ferretti coat (here) Ruslan Baginskiy hat (here) Dior lipstick (here) Chanel bag (similar) Tiffany & Co. earrings (here) FOREO face mask (here) Cartier watch (here)

SHOP ALL ITEMS

SHARE:

No comments

Post a Comment

THANK YOU FOR YOUR COMMENTS! - DĚKUJI VÁM VŠEM ZA KOMENTÁŘ!

Blogger Template Created by pipdig