Photobucket
Photobucket

Today I started my day with going to Forum des Halles. I was really upset about this shopping mall. Yes, there are some good stores like Zara, H&M or New Look, but the pick is really small and half of the stores was closed. That was the reason why we decided to take a walk to Rue du Rivoli.


Hned dopoledne, kolem 10. hodiny, jsme vyrazily do Forum des Halles. Musím přiznat, že mě velice zklamalo. Ano, byly tam dobré obchody jako Zara, H&M nebo New Look, ale zboží měli dost probrané a navíc půlka obchodů byla zavřená. Proto jsme se asi po hodině rozhodly jít pěšky na Rue du Rivoli, kde měli obchody lepší.

Photobucket

On the Rue du Rivoli we stopped in Stabucks where we I had my lunch. I bought a normal latte, because I needed some coffein to survive the whole day and some bagel for lunch. 

Na Rue du Rivoli jsem si sedla do Starbucksu, kde jsem obědvala. Dala jsem si normální latte, protože jsem potřebovala nějaký kofein na nakupovaní a k jídlu bagel, kterou mám ráda.

Photobucket Photobucket Photobucket

We planned that we will be in the Forum des Halles the whole day, but we were there like 1 hour. So I googled in Starbucks some other shopping malls. We went to La Defénse, the modern part of Paris where I took some pictures.

Plánovaly jsme, že nám návštěva Fora des Halles zabere celý den, ale nakonec to trvalo asi jenom hodinu, takže jsme neměly co dělat. Ve Starbucksu jsem rychla googlovala další nákupní centra. Až do Forever 21 se nám nechtělo, je to dost daleko, tak jsme se rozhodly jet do La Defénse, té nejmodernější čtvrti v celé Paříži. Tam jsem fotila i tydle fotky.

Photobucket
Photobucket
wearing blouse Zara trhough HERE / shorts Levis / sandals Zara / bag Gucci

Photobucket Photobucket Photobucket

The reason why we got there was the shopping mall "Les Quatre Temps" which I liked much more than Forum des Halles. All stores were opened and the pick there was so much bigger! There were stores like H&M, Zara, New Look or even American Apparel. Today was the last chance to buy something here in Paris. I really wanted to buy something in Paris and I did not want to spend money on shits I will not wear. I was thinking about Acné sweater in Galeries Lafayette, but I did not find the Acne section. So, I changed my plans and I wanted to get a sweater at American Aparrel - they did not sell them. So, I chose something I love at Zara!

Ten pravý důvod, proč jsme jely na La Defénce bylo obchodní centrum "Les Quatre Temps", které se mi zamlouvalo mnohem víc než Forum des Halles. Sice tam měli většinu obchodů stejných jako ve Fóru des Halles, ale výběr byl mnohem mnohem větší. Také tam byl i American Apparel. Dneska jsem měla poslední šanci si něco koupit na sebe, a strašně jsem si chtěla něco přivést. Nechtěla jsem nic ze slev, protože vím, že by mě to omrzelo. Nejdřív jsem chtěla svetr od Acné, ale k mému neštěstí jsem oddělení Acné v Galerii Lafaytte nenašla. Tak jsem se rozhodla pro svetr od American Apparelu, který ale neměli. Takže jsem si vybrala něco v Zaře.And this is what I bought - the leather studded jacket from Zara. It is a new collection. I have already seen this the very first day on Champs Elysées and was not sure, if I wanted it so much but now I just love the studs. How do you like my new jacket?

A tady je to, co jsem si v Zaře koupila - "studded" křiváka z nové kolekce na podzim. Už jsem ji viděla  hned první den v Zaře na Champs Elysées, ale nebyla jsem si jistá, jestli bych jí unosila. V každé Zaře jsem jí ale hledala. Moc se mi líbí a jsem ráda, že jí mám. Jak se Vám líbí??


Follow on Bloglovin
 - Like me on Facebook - Follow on Twitter