iphone studded case / YSL rouge lipstick

Today I have got two lovely packages in my mailing box - it was this beautiful Yves Saint Laurent lipstick and white golden pyramid iphone case! How do you like it?

Dnes jsem ve své schránce našla hned dva balíčky, které mi udělaly velkou radost! A to s rtěnkou Yves Saint Laurent a "studded" obalem na můj iphone. Jak se Vám líbí?
Here is the iphone case again. When I bought the Marc Jacobs one, I really was not sure wether I should buy the Marc Jacobs one or this one. Now I had the same problem, but you can see here how I decided.

Tady můžete vidět již zmiňovaný obal. Když jsem si asi před půl rokem kupovala (můj minulý) ten od Marca Jacobse, nebyla jsem si jistá, jestli ten Marcův nebo tenhle "studded". Nakonec jsem si koupila ten od Jacobse. Teď jsem řešila problém stejný, ale jelikož jsem chtěla změnu - tak jsem si objednala ten "studded".
 And I promised to take some pictures of my new lipstick, so here they are. I went for the tone nr. 6. It is "nude pink". It looks really naturally and I like that!

A jak jsem slíbila - udělala jsem i nějaké fotky rtěnky, která mi dnes přišla. Rozhodla jsem si jí koupit v odstínu 6. Moc se mi líbí, jak působí přirozeně a nenuceně.
Next week I should have a week off, and then will be my last school week. Oh God, how excited I am about it!! And then? PARIS! Anyway, in the "off-week" I will probably go to Prague, so I will take some pictures for you. 
Do not forget to take part in my Giveaway HERE!

Příští týden budu mít týden volna, a pak mě bude čekat poslední týden školy v tomhle školním roce. Neumíte si ani představit, jak potřebuji volno!! A potom? PAŘÍŽ! No, ale v tom týdnu volna pojedu pravděpodobně do Prahy, tak tam také něco nafotím.
Nezapomeňte se zúčastnit mojí Giveaway TADY!