It's not even 2 days from my arrival from Paris (that was amazing) and I'm packing again. This time I am going to go the the US! First we will spend 2 nights in Tampa, then go n the South of Florida - to Fort Lauderdale and then will go to to Tampa again. The whole vacation is booked for 23 days, which is incredible. I am really looking forwards! This vacation will be also a "shopping" vacation, so I have created a list of that what I want to buy! 
Right now I am in the middle of Atlantic Ocean, because this is automic set up post. Next post will be from US!

Neuplynuly ani 2 dny od mého příletu z Paříže (která byla skvělá) a znovu si balím kufry. Tentokrát jedu do Ameriky! Nejdříve strávíme 2 noci v Tampě, pak pojedeme dolů - do Fort Lauderdale (blízko Miami) a poté se vrátíme zpět do okolí Tampy. Celkově tam budeme asi 23 dní, což je neuvěřitelné! Moc se tam těším! Sice to bude dovolená u moře, ale samozřejmě, že se tam také bude nakupovat. Chci si koupit celkem dost věcí a proto jsem si udělala seznam těch, které opravdu chci. 
Právě se nacházím někde uprostřed Atlantiku, protože todle je automatický příspěvěk. Další bude už z USA!

1) American Apparel sweater perfect for fall and winter. I love these sweaters and I would love to buy some from American Apparel.
2) Cross necklage - a necklace I really want is this cross necklage. It looks so simple, but makes the look so much interesting. Hopefully I will get one!
3) Michael Kors watch - this I will get for 100%. It is my late birthday present from my parent, because in USA his watches are so much less than in here.
4) NARS & MAC - first classs cosmetic for accepable price. I am really satisficted with MAC and I would like to try NARS as well!
5) Jeffrey Campbell Starburst - I have crush on them for weeks. I think they're interesting. I want to try them "live" and then decide wether yes or no.
6) Michael Kors wallet - I am dreaming of this wallet for weeks as well. I really wanna invest in some high-quality one. My current just broke, so I need one. I am about to get black, white or crem.
7) OPI nail polishes - they're really less in the United States and I am satisficted with them. They do ncie colours and stay on your nails more than other nail polishes.

1) svetr od American Apparelu - perfektní na podzim a zimu. Mám už dost těch, ve kterých se 2 nošení udělá díra. Snad se vyplatí zainvestovat. A svetry miluju.
2) řetízek s křížem - chtěla jsem ho už delší dobu, chodila do Topshopu každou chvíli, ale nikdy jsem ho tam neviděla. Snad nějaký seženu ve Urban Outfitters nebo ve Forever 21.
3) hodinky od Michaela Korse - mám je slíbené jako pozdní dárek k narozeninám, protože v Americe jsou o zhruba o 4 tisíce levnější než u nás nebo v Německu.
4) NARS & MAC - kvalitní kosmetika, se kterou jsem spokojená a která se v Americe sežene za rozumné ceny. MAC už mám otestovaný, ráda bych zkusila i NARS!
5) Jeffrey Campbell Starburst - na tydle kotníkové "studded" kozačky mám zálusk už dělší dobu. Ale chtěla bych si je nejdřív vyzkoušet než si je koupím, proto doufám, že je v Tampě seženu.
6) peněženka od Michaela Korse - moje peněženka se mi rozbila a myslím, že je čas mít nějakou pořádnou peneženku, která něco vydrží. Chtěla bych černou, bílou nebo krémovou.
7) laky OPI - v Americe stojí co u nás Essence. Jsem s nimi spokojená a vydrží mi i celkem dlouho na nehtech.


Follow on Bloglovin - Like me on Facebook - Follow on Twitter