CURRENT WISHLIST

Friday, February 1, 2013

PACKING AND GETTING READY


Today I am a little bit in time pressure. I have to make so many things including to pack my suitcase for Mexico and USA. That will be a big challenge for me - I want to take there so many pieces, but still have some space left for my newies I will (probably) buy there because my wishlist is really long (you could see it here). I cannot wait until there, I love both countries (and shopping there). Because I did not have time to make any outfit post, I decided to show you a little bit of random pictures today. I will update my blog from there, but meanwhile you can check my photos on my Instagram as fashioninmysoul.

Dneska mám několik věcí, co musím udělat, a tou nejdůležitější je si zabalit věci s sebou do Mexika a USA. To bude velká challenge - chci si s sebou vzít tolik věcí, ale zároveň si chci nechat místo na nové úlovky, které si mám v plánu koupit (wishlist jste mohli vidět tady). Takže jsem zvědavá, jak to zvládnu. Moc se tam těším, v obou zemích jsem už byla a obě miluju (a nákupy v nich). Neměla jsem čas vyfotit outfit, ale
alespoň jsem udělala takový random článek. Určitě ale budu blog "updatovat" a také mě můžete sledovat na Instragramu jako fashioninmysoul, kam budu během cesty 100% přispívat.


I would die without these things - my iphone with all my music file, my moleskine diary where I write and draw, rose gold MK watch and wallet, YSL lipstick, Wayfarers and of course my passport.

Nepřežila bych bez těchto věcí - mého iphonu, který mi pomáhá přežít v letadle, moleskine diáře, kam si píšu všechno a také do něj kreslím, oblíbených Michael Kors hodinek a peněženky, YSL rtěnky, Wayfarerů a samozřejmě pasu.


Ipad is making the 10-hour long flight shorter.

Ipad je skvělá věc, která mi pomáhá, aby těch 10 hodin v letadle rychleji uteklo.


These items are my summer favourites right now and after months of winter, I am really looking forwards to take them out. The Sam Edelman sandals I got in USA with 60% off and since then they my most favourite shoes ever. Studded blouse is a must-take for me. Also I found these pink shorts in my closet. I bought it like 2 years in Mexico in Zara. I did not wear it a lot, but I am about to change it.

Tyhle 3 věci si berou s sebou na 100%. Asi po 5 měsících mám šanci vzít něco letního na sebe. Už se moc těším. Boty se zlatým podpatkem jsem si přivezla z USA, kde jsem je našla na Miami se slevou 60%. Od té doby to jsou moje nejoblíbenější a nejpohodlnější letní boty. Studded košile je pro mě povinnost a růžové šortky jsem si koupila (parodoxně) v mexické Zaře asi před 2 lety. Moc jsem se nenosila, ale mám v plánu to změnit.


I will not take a lot of bags with them, since I need some space left in my suitcase. But I am thinking about taking my Balenciaga with me. I am leaving tomorrow in the morning.

S sebou si moc kabelek brát nechci, protože si chci nechat (hodně) místa na nové úlovky. Přemýšlela jsem, že jsi vezmu svou Balenciagu. Odlétám zítra brzy ráno.


author image

About the author:

Barbora Ondrackova, a personal style blogger, fashion lover and traveler. Welcome to Vogue Haus!

Let's connect!

17 comments

 1. užij si to tam! Ten moleskyne diář je skvělý, takový minimalistický, to se mi líbí :)

  ReplyDelete
 2. miluju tvůj kryt na iPad - Valentino ? :)♥♥
  xo

  http://franchemeetsfashion.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nene, tenhle je jenom z Vjstyle (zatím). Valentino by na něj bylo škoda.

   Delete
 3. Ta penaženka je úplne krásna,pekne si to tam uži hlavte to teplo:D

  ReplyDelete
 4. Moooc si to užij! Musí to být úžasné!<3

  ReplyDelete
 5. ameriku ty tak hrozně závidím!ta košile ze ZARY je dokonalá)

  ReplyDelete
 6. Těším se na posty z USA :)

  ReplyDelete
 7. Jak já ti závidím! Užij si to tam! :))
  Katelin.

  ReplyDelete
 8. Moc si to tam užij :) K.

  ReplyDelete
 9. tá košeľa je skvelá! :)
  uži si to tam poriadne!

  ReplyDelete
 10. Užij si to tam, moc se těším na Tvoje články z cest :)

  ReplyDelete
 11. Ach, to je super, išla by som hneď :D Uži si to! teším sa na fotky

  ReplyDelete
 12. Ségra byla v Mexicu a je to tam všechno levnější,hlavně ZARA a ROXY :DPrej,já tam nebyla,ale nevešla bych se k tobě do kufru :DD!Užij si to.
  http://lamodelastyle.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 13. Užij si to tam, můžu jen závidět!

  ReplyDelete
 14. hezky si to tam užij, Baru! :) pozdravuj Mexičany :D a ulov něco pěknýho na sebe ;)

  ReplyDelete

THANK YOU FOR YOUR COMMENTS! - DĚKUJI VÁM VŠEM ZA KOMENTÁŘ!