Finally, my maths exam is behind me! I am happy that one of the most hard exams is finally done, I have still one in front of me, next week. This is an outfit from today. I have spent the whole day in Prague. I was at the hairdressers, so I got a new hair color, I went to some stores and also shopped a little. It was a little bit colder today, so I went for a combination of black skinny jeans, beige knit and my leopard slip ons. I think that natural colors like black, white or beige go with the leopard print the best. I have added my Mini Mac by Rebecca Minkoff and black scarf. I have also some news to share with you. I got an offer regarding my blog, so I am thinking about it now. I have to make a decision soon, so I will you informed!

Konečně, jednu z nejtěžších maturit mám za sebou. Druhá mě čeká ještě příští týden, tak se už těším až to budu mít za sebou. Dneska jsem byla celý den v Praze. Po několika měsících jsem se dostala ke kadeřnici, mám trochu světlejší barvu než v zimě, ale přemýšlím, že bych si příště nechala dát nějakou ještě světlejší (tmavá blond). Také jsem se byla podívat po pár obchodech, jelikož mám pár věcí, které si chci koupit a také jsem byla na představení bot Melissa v Destoroy Na Příkopech. Bylo celkem chladno, tak jsem zvolila kombinaci džínů, oblíbeného béžového svetru a křiváku. Nové slip ony jste mohli už vidět v minulém článku, myslím, že se skvěle hodí k neutálním barvám a že dělají celý outfit zajímavější. Přidala jsem ještě křížem Mini Mac a kruhovou šálu. Ti, co sledují VH na Facebooku, asi ví, že jsem dostala nabídku ohledně blogu. Musím si to všecho ještě promyslet, ale pravděpodobně ji přijmu a budete se moct těšit na malé změny, doufám, že k lepšímu :) A k outfitovým fotkám jsem přidala ještě pár z dneška!


sweater - American Apparel / jacket - Sheinside / jeans - Topshop / shoes - Persunmall / bag - Rebecca Minkoff / watch - Michael Kors / sunglasses - Ray Ban

And I have also some photos for you from todays event. It was a presentation of SS 2014 Melissa shoes. I met some friends of mine, met a couple of new people, had fun together and also I got a pair of Mels myself. Hope you will like the photos! 

A jako bonus přidávám ještě pár fotek z prezentace jarní kolekce bot Melissa, která byla dnes v Destroyi. Viděla jsem se s Leou a Nga, poznala jsem Aničku a Ejvi, čehož si vážím a doufám, že se zase někdy uvidíme. Společně jsme něco nafotily, popovídaly si a taky jsem si jeden pár Mel odnesla. Tak doufám, že se Vám fotky budou líbit. A pokud se chystáte si Mel taky pořídit, tak je v Destroy seženete s 20% slevou (akce platí do 16.5) :)